Kryminalne czwartki w Lublinie – edycja III

W kwietniu miałam przyjemność gościć w Lublinie. Dziękuję za zaproszenie Stowarzyszeniu Przyjaciół Radia Lublin. Było mi niezmiernie miło gościć w miejscu, w którym pojawiają się tacy „kryminaliści” jak Krajewski, Miłoszewski, Wroński, Ćwirlej czy Czubaj.

00000000124757001 00000000124849001

Kilka słów o cyklu spotkań:

‚Kryminalne czwartki w Lublinie – edycja III’ to cykl nakierowany na promocję współczesnych polskich kryminałów. Cykl składa się z 7 podobnie realizowanych modułów zawsze skupionych wokół postaci wybitnego polskiego pisarza, autora kryminałów. W każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach porannych w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin będą odbywały się półtoragodzinne warsztaty z cyklu creative-writting prowadzone przez zaproszonego pisarza dla wyłonionej w procesie rekrutacji klasy z jednego lubelskich liceów (spotkanie zamknięte), zaś w godzinach wieczornych w tymże studiu będzie odbywało się spotkanie autorskie otwarte dla lubelskiej publiczności, w tym także studentów polonistyki, dziennikarstwa, kulturoznawstwa UMCS i KUL. Oba te wydarzenia będą rejestrowane, w wyniku czego zostanie przygotowany 30-minutowy reportaż z wizyty pisarza w Polskim Radiu Lublin.

Reportaż  ze spotkania (plik audio plus zdjęcia):

http://moje.radio.lublin.pl/okienko-literackie-spotkanie-z-joanna-opiat-bojarska.html

Agata Koss- Dybała o Opiat-Bojarskiej:

W swoich książkach – w tym tych kryminalnych – pisze o Poznaniu. Bardzo współczesnym Poznaniu, w którym można zaobserwować różne problemy społeczne, jakie dotyczą nas wszystkich. I po którym chodzą ludzie mogący być przedstawicielami całego polskiego społeczeństwa.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: