Kto poleca?

Vincent V.Severski: Opiat-Bojarska po mistrzowsku porusza się w świecie mężczyzn. Przeczytajcie sami. Bardziej niż warto. Opiat-Bojarska po mistrzowsku porusza się w świecie mężczyzn. Przeczytajcie sami. Bardziej niż warto.

Vincent V.Severski

 

Ryszard Ćwirlej: Nadchodzi nowa gwiazda polskiego kryminału. Zapamiętajcie to nazwisko. Joanna Opiat-Bojarska. Naprawdę warto.Nadchodzi nowa gwiazda polskiego kryminału. Zapamiętajcie to nazwisko. Joanna Opiat-Bojarska. Naprawdę warto.

Ryszard Ćwirlej

 

Leszek Koźmiński: Nic nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Na takie książki polskich autorów czekamy.Nic nie jest tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Na takie książki polskich autorów czekamy.

Leszek Koźmiński

 

 

indeksPodziwiam Joannę Opiat-Bojarską. Polecam Wam jej książkę.  Jest smutna i wesoła jednocześnie.

Agata Młynarska

 

 

 

 

Małgorzata Kalicińska: Niejedna tu znajdzie swój problem, a może tylko portret, bez komentarza? Niejedna tu znajdzie swój problem, a może tylko portret, bez komentarza?

Małgorzata Kalicińska

 

 

 

Anna Maruszeczko: Lubię takie historie, w których uderzenia losu najpierw przygniatają do ziemi, ale potem... okazują się motywem do uważniejszego spojrzenia w siebie i do zmiany.

Lubię takie historie, w których uderzenia losu najpierw przygniatają do ziemi, ale potem… okazują się motywem do uważniejszego spojrzenia w siebie i do zmiany.

Anna Maruszeczko

 

 

 

Andrzej Polan #tezgra #grapozorów
Andrzej Polan #tezgra #grapozorów
Katarzyna Bujakiewicz: Nie mogę się oderwać.
Katarzyna Bujakiewicz:
Nie mogę się oderwać.
Marzena Rogalska:  Jest moc!!!
Marzena Rogalska: Jest moc!!!

 

 

 

Jagoda: Joanna Opiat-Bojarska z pewnością siebie wkroczyła na pozornie męski rynek kryminałów i po raz kolejny udowodniła, że bardzo dobrze tam pasuje.
Jagoda:
Joanna Opiat-Bojarska z pewnością siebie wkroczyła na pozornie męski rynek kryminałów i po raz kolejny udowodniła, że bardzo dobrze tam pasuje.
Paula: Joanna Opiat-Bojarska okazuje się być autorką pewną – już wiem, że jej fabuły nie zawodzą. I dlatego je Wam polecam.
Paula:
Opiat-Bojarska okazuje się być autorką pewną – już wiem, że jej fabuły nie zawodzą. I dlatego je Wam polecam.
Bestseller” wciąga, zaskakuje intrygą, ale każe też zastanowić się nad funkcjonowaniem branży od lat bezskutecznie walczącej ze spadkiem czytelnictwa.
Przemysław Poznański, Zupełnie inna opowieść:
„Bestseller” wciąga, zaskakuje intrygą, ale każe też zastanowić się nad funkcjonowaniem branży od lat bezskutecznie walczącej ze spadkiem czytelnictwa.

 

Przemek: Nic nie stoi na przeszkodzie, by z tą książką (jak i poprzednimi) pojeździć nieco po Poznaniu i pozwiedzać miejsca zbrodni ;)
Przemek: Nic nie stoi na przeszkodzie, by z tą książką (jak i poprzednimi) pojeździć nieco po Poznaniu i pozwiedzać miejsca zbrodni 😉
Katarzyna Stec: Opiat-Bojarska wykazuje niebywałą precyzję w budowaniu bardzo detalicznej, mrocznej narracji. (..) Takie pogłębienie psychologiczne postaci znacznie potęguje wartość książki, a co za tym idzie jej finalny odbiór.
Katarzyna Stec:
Opiat-Bojarska wykazuje niebywałą precyzję w budowaniu bardzo detalicznej, mrocznej narracji. (..) Takie pogłębienie psychologiczne postaci znacznie potęguje wartość książki, a co za tym idzie jej finalny odbiór.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s